Co obnáší doživotní záruka MagicShield?

V případě, že dojde k neúmyslnému poškrábání či roztržení fólie MagicShield po správné aplikaci na chráněný přístroj, a to v takovém rozsahu, kdy se již fólie sama nezacelí, Vám fólii vyměníme za novou.

Kdy a jak zažádat o výměnu fólie?

V případě, že dojde k roztržení či neúmyslnému poškrábání fólie MagicShield v průběhu užívání Vašeho přístroje, Vám ji vyměníme za novou. V případě žádosti o výměnu zašlete před vlastním zasláním fólie informaci mailem na adresu info@magicshield.cz společně s fotkou postiženého místa / fólie a dokladem o nákupu.

Požadavek zaregistrujeme a v případě kladného vyřízení žádosti (uznání reklamace) zašleme e-mail naše vyjádření. Reagujeme rychle. Více informací naleznete v Obchodních podmínkách.

Výměna fólie MagicShield je možná také na kterémkoliv prodejním místě MagicShield. Při výměně na kamenných pobočkách je v případě uznání reklamace účtován manipulační poplatek.

Jak postupovat v případě uznání výměny?

Zašlete nám emailem foto dokumentaci a kopii dokladu o nákupu na info@magicshield.cz

V případě zaslání nové fólie přepravní službou Vám bude účtován poplatek 49 Kč za dopravu (v případě platby v hotovosti na č.ú. MagicShield (2300792694/2010, FIO Banka a.s.), které je uvedené na www.magicshield.cz v sekci kontakty) nebo 89 Kč (49 Kč doprava a 40 Kč poplatek za dobírku). 

Využíváme služeb přepravní společnosti PPL nebo České pošty. Po uhrazení částky či potvrzení zaslání formou dobírky vám obratem zašleme novou fólii MagicShield.

Na co se doživotní záruka nevztahuje?

Na chybně aplikované fólie se doživotní záruka nevztahuje. Chybná aplikace může způsobit odlepování fólie a to je způsobené nedodržením postupu (nevyčištění displeje přístroje, neumytí prstů před aplikací, následným nenastříkáním prstů aplikačním roztokem, špatné zarovnání fólie na displej, zašpinění fólie, fólie vám upadne na zem a zašpiní se, atp.). 

Je nutné přesně dodržovat zásady při instalaci. Pro podrobný návod klikněte na tyto odkazy instalační video nebo postup nalepení.