Microsoft Windows 10 Home 32bit / 64bit

579,00 Kč
S DPH

Originální a zaručeně funkční aktivační klíč pro operační systém Microsoft Windows 10 Home. Použitelné pro 32-bit nebo také i 64-bit verzi operačního systému.

Počet

Součástí elektronického klíče je odkaz ke stažení souboru pro instalaci softwaru.

Produkt obdržíte v elektronické formě přímo na zadaný email. Ušetříte tak čas i peníze za poštovné. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat.

Licenční klíč je platný pro všechny jazykové verze systému Windows 10 Home. Klíč jde použít pouze pro jedno PC a může být reaktivován na stejném hardwaru (PC).

Jedná se pouze o aktivační klíč, samotný operační systém je třeba stáhnout a nainstalovat předem. Odkaz ke stažení obdržíte v emailu společně s licenčním kódem po připsání platby na náš účet. Pro bezproblémovou aktivaci doporučujeme čistou instalaci systému.

Použitím tohoto softwaru se zavazujete nepoškozovat autora software v souladu s platnými zákony ČR a to zejména dodržovat následující:

  • - nepoužívat software na dvou a více počítačích zároveň 
  • - nevytvářet více kopií software vyjma jedné vlastní záložní kopie (tuto jednu vlastní záložní kopii učinit nepoužitelnou po převodu software)
  • - nezveřejnit software, aby jej ostatní nemohli kopírovat
  • - nepronajímat software, nepůjčovat jej nebo neposkytovat na leasing

Parametry produktu

Verze softwaru: Windows 10 Home

Stav produktu: druhotné zboží / bazar

Záruka: 3 měsíce

Jazyk softwaru: češtiina

Vydavatel: Microsoft

Licence: OEM

22 ks