Huawei P9 lite - Fólie MagicShield Premium

299,00 Kč
S DPH

MagicShield fólie řady Premium je ultra tenká a odolná fólie s doživotní zárukou. Disponuje speciální regenerační vrstvou, díky které se struktura fólie po poškození opět zacelí.

Typ fólie
Počet
Skladem

Ultra tenká ochranná fólie MagicShield zajišťuje maximální kompatibilitu s displejem vašeho telefonu. Žádná jeho funkce nebude omezena. Průzračný, sklu podobný povrch neomezí barvu ani kvalitu displeje. Stále si budete užívat ostrost a syté barvy bez jakéhokoliv zkreslení. Velkou výhodou fólie MagicShield je možnost aplikace na telefony s prohnutým displejem. Nemusíte se bát nežádoucích bublin pod fólií nebo odlepování rožků. Fólie se maximálně přizpůsobí tvaru displeje telefonu nebo tabletu a ochrání tuto nejcennější část před poškozením.

Ochranná fólie MagicShield má navíc garanci doživotní záruky, během které budete telefon používat. Pokud by se stalo, že by se fólie přetrhla, poškrábala nebo jinak poškodila, dostanete zdarma fólii novou.*

Kvalitu fólie podtrhuje nejen použití nejmodernějších technologií, ale také fakt, že je vyrobená v České republice.

Investice do ochrany vašeho mobilního společníka se vyplatí. Prodloužíte tím jeho životnost, a navíc ušetříte peníze za nákup nového telefonu.

V balení najdete:

  • Návod k instalaci

  • Gumovou stěrku

  • Aplikační sprej

  • Ochrannou fólii

  • Látku z mikrovlákna

*Pokud se vaše fólie MagicShield nenávratně poškodí, můžete si jí nechat zdarma vyměnit. Za opětovné nalepení fólie u obchodních partnerů je účtován manipulační poplatek.

FMSPHUAP9L
10 ks

Specifické reference

ean13
7772017010095